HI98108 pHep+ Tester pH
Jednoduchý tester pH s pevne zabudovanou pH elektródou, ktorá vďaka obnoviteľnému textilnému rozhraniu a gélovému elektrolytu je odolnejší než väčšina pH elektród v testeroch. Dlhý interval výmeny batérie, automatická teplotná kompenzácia. Nový …

Jednoduchý tester pH s pevne zabudovanou pH elektródou, ktorá vďaka obnoviteľnému textilnému rozhraniu a gélovému elektrolytu je odolnejší než väčšina pH elektród v testeroch. Dlhý interval výmeny batérie, automatická teplotná kompenzácia. Nový dizajn!
| Rozsah | 0,00 až 14,00 pH |
| Rozlíšenie | 0,01 |
| Presnosť | ±0,10 pH |
| Kalibrácia | automatická, 1 nebo 2 bodová |
| Napájanie | CR2032 batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max 95 % |
| Teplotná kompenzácia | automatická 0 až 50 °C |
| Rozmery | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnosť | 65 g |
| Rozsah dodávky | tester, štartovacia sada roztokov, návod a prepravné puzdro |



