HANNA instruments
HI9811-51 Prenosný multimerač pH/EC/TDS v kufríku
Kód: HI9811-51
Zľava -10%

| Rozsah | 0 až 14,0 pH; 0 až 6000 µS/cm |
| Rozlíšenie | 0,1 pH; 10 µS/cm |
| Presnosť | ±0,1 pH; ±2 % F.S. |
| Kalibrácia | manuálna, 1 bodová pH; EC |
| Napájanie | 9 V batéria, cca 450 hodín nepretržitej prevádzky |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max 100 % |
| Sonda | kombinovaná pH/EC/T sonda HI1285-51, plastové telo, 1 m kábel, DIN konektor |
| Rozmery | 145 x 80 x 36 mm |
| Hmotnosť | 230 g |
| Rozsah dodávky | merač HI9811-51, sonda HI1285-51, 1 x sáčok HI70007 pH 7,01; 1 x sáčok HI70031 1413 µS/cm; 1 x sáčok HI70032 1382 ppm; 2 x sáčok HI700661 čistiaci roztok, kufrík, batéria a návod |


