HANNA instruments
HI98115 GroLine Tester pH na použitie v poľnohospodárstve s vymeniteľnou elektródou
Kód: HI98115
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 14,00 pH |
| Rozlíšenie | 0,01 pH |
| Presnosť | ±0,2 pH |
| Kalibrácia | automatická, 1 alebo 2 bodová |
| Napájanie | CR2032 Li-on batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 95 % |
| Elektróda | HI1271 |
| Rozmery | 50 x 174 x 21 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
| Rozsah dodávky | tester s elektródou HI1271, základná sada roztokov, batéria, manuál a prenosné puzdro |
HI1271 Náhradná pH elektróda pre HI98100, HI98103 a HI98115
18,90 € / 21,00 €





