HANNA instruments
HI98118 GroLine Tester pH na použitie v poľnohospodárstve
Kód: HI98118
Zľava -10%

| Rozsah | 0,00 až 14,00 pH |
| Rozlíšenie | 0,01 pH; 0,1°C |
| Presnosť | ±0,1 pH / ±0,5 °C |
| Kalibrácia | automatická, 2 bodová s použitím pH roztokov 4,01; 7,01 a 10,01 alebo 1 bodová za pomoci Quick calibration solution |
| Napájanie | 1,5 V CR2032 (1 ks); asi 1000 hodín nepretržitej prevádzky |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max 100 % |
| Teplotná kompenzácia | automatická od 0 do 50 °C |
| Rozmery | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnosť | 75 g |
| Rozsah dodávky | tester, 3 kusy HI50036 Quick Cal roztoku v 20 ml sáčkoch, HI700601 čistiaci roztok v sáčku, batéria, manuál a certifikát kvality |



