HI98164 Profesionálny merač pH na jogurty
Robustný odolný merač pH s GLP funkciou a možnosťou prenosu údajov cez USB a vpichovou sklenenou elektródou.

Robustný odolný merač pH s GLP funkciou a možnosťou prenosu údajov cez USB a vpichovou sklenenou elektródou.
| Rozsah | -2,0 až 20,0; -2,00 až 20,00; -2,000 až 20,000 pH; ±2000 mV; -20,0 až 120,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,1; 0,01; 0,001 pH; 0,1 mV; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,1; ±0,01; ±0,002 pH; ±0,2 mV; ±0,4 °C |
| Kalibrácia | až 5 bodová kalibrácia so štandardnými kalibračnými roztokmi (1,68; 4,01; 6,86; 7,01; 9,18; 10,01; 12,45) |
| Napájanie | 1,5 V AA (4 ks), možnosť nastavenia automatického vypnutia |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH 100 % |
| Sklon kalibračnej krivky | od 80 do 110 % |
| Komunikácia | USB pripojenie k PC, HI92000 software |
| Sondy | FC2133 potravinárska sklenená sonda plnená gélom, DIN konektor a 1 m kábel |
| Teplotná kompenzácia | automatická alebo manuálna od -20,0 do 120,0 °C |
| Rozmery | 185 x 93 x 35,2 mm |
| Hmotnosť | 400 g |
| Rozsah dodávky | merač, elektróda, základná sada čistiacich a kalibračných roztokov, 100 ml plastová kadička - 2 ks, HI92000 PC software, HI920015 microUSB kábel, plastový kufrík a manuál |



