HI98194 Vodeodolný prenosný multimerač pH / EC / DO, kufríková sada
Atraktívny multimerač na meranie vlastností vody vo vodných tokoch. Prístroj je dodávaný v odolnom kufríku s kompletným príslušenstvom. Stupeň ochrany IP67 pre prístroj a IP68 pre multiparametrovú sondu. Každé meranie je plne konfigurovateľné.

Atraktívny multimerač na meranie vlastností vody vo vodných tokoch. Prístroj je dodávaný v odolnom kufríku s kompletným príslušenstvom. Stupeň ochrany IP67 pre prístroj a IP68 pre multiparametrovú sondu. Každé meranie je plne konfigurovateľné.
| Rozsah | podľa technickej špecifikácie v návode |
| Rozlíšenie | podľa technickej špecifikácie v návode |
| Presnosť | podľa technickej špecifikácie v návode |
| Kalibrácia | podľa technickej špecifikácie v návode |
| Napájanie | 4 x 1,5 V AA, životnosť batérií až 360 hodín nepretržitého merania bez podsvietenia displeja |
| Dĺžka káblu | 4 m |
| Komunikácia | pripojenie k PC cez USB |
| Pamäť údajov | možnosť uloženia až 45000 záznamov, možnosť záznamu od jednej sekundy až po hodinové intervaly |
| Teplotná kompenzácia | automatická od -5 do 55 °C |
| Rozmery | 185 x 93 x 35,2 mm |
| Hmotnosť | 400 g |
| Rozsah dodávky | prístroj, sonda HI7698195, pH senzor HI7698194-0, EC senzor HI7698194-3, software, microUSB kábel, batérie 4 x 1,5 AA a manuál |

