HANNA instruments
HI9829 Multiparametrový merač s GPS, bez sondy a senzorov
Samostatný multiparametrový merač HI9829 s GPS, balený v papierovej krabici, bez meracej sondy a senzorov.
Kód: HI98290-02
3 001,20 € (2 440,00 € bez DPH)

Samostatný multiparametrový merač HI9829 s GPS, balený v papierovej krabici, bez meracej sondy a senzorov.
| Rozsah | podľa priloženej prílohy |
| Rozlíšenie | podľa priloženej prílohy |
| Presnosť | podľa priloženej prílohy |
| Napájanie | 4 x 1,2 V NiMH nabíjateľné batérie (prípadne 1,5 V alkalické batérie), adaptér |
| Prostredie | IP67 |
| Komunikácia | USB (software HI929829) |
| Pamäť údajov | 44000 záznamov |
| Teplotná kompenzácia | automatická od -5 do 55 °C |
| Rozmery | 221 x 115 x 55 mm |
| Hmotnosť | 750 g |
| Rozsah dodávky | merač HI9829, inštrukčný manuál v českom jazyku a adaptér pre 230 VAC s napájacím káblom |





