HI98302 DiST2 Tester TDS (vysoký rozsah)
Skupina Dist® testerov je široko používaná pre sledovanie EC / TDS v pitnej vode, pri úprave vody, reverznej osmóze, pri prevádzke chladiacich veží, pre kontrolu odpadových vôd, v laboratóriách, poľnohospodárstve, bazénoch, akvaristike, hydropónii a …

Skupina Dist® testerov je široko používaná pre sledovanie EC / TDS v pitnej vode, pri úprave vody, reverznej osmóze, pri prevádzke chladiacich veží, pre kontrolu odpadových vôd, v laboratóriách, poľnohospodárstve, bazénoch, akvaristike, hydropónii a tlačiarenskom priemysle.
| Rozsah | 0,00 až 10,00 ppt (g/l); 0,0 až 50,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,01 ppt (g/l); 0,1 °C |
| Presnosť | ±2 % z celého rozsahu; ±0,5 °C |
| Kalibrácia | automatická, 1 bodová |
| Napájanie | CR2032 batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C; RH max 95 % |
| Teplotná kompenzácia | automatická od 0 do 50 °C |
| Rozmery | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnosť | 68 g |
| Rozsah dodávky | Tester, štartovacia sada roztokov, manuál a robustné prepravné puzdro |

