HANNA instruments
HI98318 GroLine Tester EC/TDS na použitie v poľnohospodárstve
Kód: HI98318
Zľava -10%

| Rozsah | EC: 0,00 až 6,00 mS/cm; TDS: 0 až 3000 ppm (500 CF); 0 až 3999 ppm (700 CF) |
| Rozlíšenie | 0,01 mS/cm; 10 ppm (mg/l); 0,1 °C |
| Presnosť | pre EC/TDS ±2 % z celého rozsahu; ±0,5 °C |
| Kalibrácia | 1 bodová kalibrácia |
| Napájanie | batéria CR2032 |
| Prostredie | 0 až 50 °C. RH max 100 % |
| Teplotná kompenzácia | automatická od 0 do 50 °C |
| Rozmery | 160 x 40 x 17 mm |
| Hmotnosť | 75 g |
| Rozsah dodávky | tester, 4 ks Quick Cal roztoku pre rýchlu kalibráciu v 20 ml sáčkoch, batéria, návod a certifikát kvality |


