HANNA instruments
HI99111 Prenosný merač pH vína
Kód: HI99111
Zľava -10%

| Rozsah | -2,00 až 16,00 pH; -5,0 až 105,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,01 pH; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,02 pH; ±0,5 °C do 60 °C; ±1,0 °C nad 60 °C |
| Kalibrácia | 1 alebo 2 bodová kalibrácia s možnosťou voľby 2 kalibračných sád: 3,00; 7,01; 10,01 a 4,01; 6,86; 9,18 |
| Napájanie | 3 x 1,5 V AAA batéria |
| Prostredie | 0 až 50 °C, RH max. 100 % |
| Elektróda | HI1048D odolná voči upchávaniu s DIN konektorom a 1 m káblom |
| Teplotná kompenzácia | automatická od -5,0 do 105,0 °C |
| Rozmery | 152 x 58 x 30 mm |
| Hmotnosť | 205 g |
HI70635L Čistiaci roztok pre elektródy na vínne usadeniny, 500 ml
42,12 € / 46,80 €
HI70636L Čistiaci roztok pre elektródy na škvrny od vína, 500 ml
42,12 € / 46,80 €






