HANNA instruments
HI99141 Merač pH pre napájacie a chladiace vody
Kompaktný, odolný a vodotesný pH merač s jednoduchým ovládaním, s pH elektródou s plochým hrotom špeciálne určenou pre chladiarenské veže.
Kód: HI99141
744,20 € (605,04 € bez DPH)

Kompaktný, odolný a vodotesný pH merač s jednoduchým ovládaním, s pH elektródou s plochým hrotom špeciálne určenou pre chladiarenské veže.
| Rozsah | pH: -2,00 až 16,00 pH; T: -5,0 až 105,0 °C |
| Rozlíšenie | 0,01 pH; 0,1 °C |
| Presnosť | ±0,02 pH; T: ±0,5 °C (do 60 °C), ±1,0 °C (nad 60 °C) |
| Kalibrácia | automatická 1 alebo 2 bodová s dvoma sadami štandardov (4,01; 7,01; 10,01 alebo NIST 4,01; 6,86; 9,18) |
| Napájanie | 3 ks 1,5 V AAA / asi 1200 hodín nepretržitej prevádzky, automatické vypnutie prístroja po 9 minútach nečinnosti |
| Prostredí | 0 až 50 °C; relatívna vlhkosť max 100 % |
| Sonda | HI72911D s titánovým telom a interným teplotným čidlom, DIN konektor, 1 m kábel |
| Teplotná kompenzácia | v rozsahu -5,0 až 105,0 °C, automatická |
| Rozmery | 152 x 58 x 30 mm |
| Hmotnosť | 205 g |
| Rozsah dodávky | pH merač, sonda HI72911D, 1 sáčok kalibračného roztoku HI70004 s pH 4,01; 1 sáčok kalibračného roztoku HI70007 s pH 7,01; 2 sáčky čistiaceho roztoku na elektródy HI700661, batérie, prenosný kufrík a návod |
